Kurti filloi pranvera arabe në Kosovë

Autori:Gazeta Fjala

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje Albin Kurti me të arritur para protestuesve ka thënë se sot ka filluar pranvera arabe në Kosovë.

“Kjo ditë do të dëshmojë më së miri se kush meriton të jetë në pushtet.  Sot është dyfishuar numri i protestuesve”, tha Kurti.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/kurti-filloi-pranvera-arabe-ne-kosove/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala