Kurti e Haxhiu nuk marrin pjesë në takimin e opozitës

Autori:Gazeta Fjala

Ish-lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti dhe deputetja e këtij subjekti Albulena Haxhiu nuk do të marrin pjesë në takimin e strukturave të subjekteve politike opozitare, që pritet të fillojë së shpejti.

Përveç një numëri të madh të aktivistëve që janë në strukturat e subjekteve opozitare, në Sallën e Kuqe të Pallatit të Rinisë, tanimë ka ardhur edhe deputeti Glauk Konjufca dhe kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti, transmeton ksp.

Mos pjesëmarrjen e Kurtit dhe Haxhiut e kanë konfirmuar përfaqësues të Vetëvendosjes.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/kurti-e-haxhiu-nuk-marrin-pjese-ne-takimin-e-opozites/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala