Kur filikaça nuk kryen punë, Albini u hedh ujë fytyrës (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Pasi opozita nuk mundi ta ndalë rrjedhën e seancës me fishkëllima, ka filluar të hedhin ujë në drejtim të nënkryetarit Xhavit Haliti. Megjithë situatën e krijuar në Kuvend, deputetët e pozitës po vazhdojnë punimet me shqyrtimin e Projektligjeve.

vv

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/kur-filikaca-nuk-kryen-pune-albini-u-hedh-uje-fytyres-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala