“Kungjimin”, nuk e ndal as terri

Autori:Avdyl Pajaziti

Punimet nëpër qytetin e Prishtinës po vazhdojnë përkundër që terri ka rënë.

Punëtorët vazhdojnë të vendosin ‘kungja’ për të rregulluar komunikacionin. Ata afër hyrjes së QKUK-së, po punojnë në vendosjen e tyre, për të pamundësuar rgjysëmrrotullimin./Indeksonline/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/kungjimin-nuk-e-ndal-as-terri/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala