Kumanova sot (foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

433-AzrMI_AuSt_55 2015_129_5beba7e0-0ff4-48cc-98a2-0c6c9fb14022 1509109_10155552441975383_7610188580261737516_n 11178349_10155552369065383_190692604687481989_n 11227052_10155552402930383_7838525249075849353_n K1 Macedonian policeman speaks to a man near a police checkpoint in Kumanovo Macedonian police APC drives past premises in Kumanovo safe_image k4 2_2933 3_2025 4_7001 K1 k3 1-1511

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/kumanova-sot-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala