Kujdes, rrugët janë të mbushura me ujë (FOTO)

Autori:Avdyl Pajaziti

Pas reshjeve të shiut nga mëngjesi i së shtunës në disa vende rrugët janë mbushur me ujë.

Andaj kërkohet nga vozitësit kujdes i shtuar gjatë vozitjes sidomos gjatë vozitjes sidomos gjatë orëve të mbrëmjes.

 

uji shiu vershime3

uji vershime

uji vershime1

10489906_771515889565730_1937685241551674920_n

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/kujdese-rruget-jane-te-mbushura-me-uje-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala