Kujdes nga hajnat

Autori:Avdyl Pajaziti

Policia e Kosovës ka njoftuar se mbrëmë pas mesnate rreth orës 02:40 në qytetin e Prishtinës viktima femër K/Shqiptare ka raportuar se derisa ishte duke u kthyer në shtëpi, një i dyshuar i panjohur ka zbritur nga vetura dhe ka tentuar me forcë t’ia grabisë çantën viktimës, me ç’rast i ka shkaktuar lëndime trupore dhe e njëjta ka pranuar tretman mjekësor.

Njësitë relevante policore janë duke hetuar rastin. Policia e Kosovës edhe më parë ka njoftuar për raste të tilla

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/kujdes-nga-hajnat/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala