“Ku je Tash?” kënga e re e Cruel p ft. Kvci (Video)

Autori:Zekirja Shabani

Dy hip hop artistët nga Ferizaji, Edon Nuredini (Cruel p) dhe Kastriot Konjufca (Kvci) kanë realizuar videoklipin e tyre të parë të këngës “Ku je Tash?”.

Teksti është shkruar nga vet rep këngëtari Kastriot Konjufca, ndërsa instrumentali nga Cruel p. Videoklipi është realizur nga Shaban Shabani. Kënga është incizuar në ambientet e Tempo Studio në Ferizaj.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/ku-je-tash-kenga-e-re-e-cruel-p-ft-kvci-video/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala