Ku janë “strukur” Isa Mustafa e Skender Hyseni ?

Autori:Avdyl Pajaziti

Kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa e ministri i Punëve të Brendshme, Skender Hyseni nuk e kanë thënë ende asnjë fjalë për ngjarjet e sotme.

Mustaf e Hyseni kanë venduar të heshtin përballë aktiviteteve të opozitës e arrestimeve të policisë, raporton Gazeta Fjala.

Nuk dihet ende se ku mund të jenë “strukur” Mustafa e Hyseni. Por, ajo që dihet është se gjatë ditës së sotme janë arrestuar afro 100 persona, në mesin e tyre edhe Albin Kurti i VV-së.

Se a do të reagojnë Mustafa e Hyseni mbetet të shihet në orët në vazhdim./Gazeta Fjala/.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/ku-jane-strukur-isa-mustafa-e-skender-hyseni/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala