Kryetari Legjendar ironizon Kombëtaren

Autori:Avdyl Pajaziti

Visar Arifaj, i njohur më mirë si Kryetari Legjendar i Partisë së Fortë e ka komentuar humbjen e Shqipërisë.

Ai në një shkrim të tij, ka ironizuar me Kombëtaren, duke thënë që dikush duhet t’i tregojë që loja nuk përfundon aq heret.

“A bon bre dikush me i kallxu Shqipnisë që nuk kryhet loja n’minuten e 80?”, ka shkruar ai në Facebook.

Shqipëria pësoi humbje me rezultat 2-0 kundër Kombëtares serbe në kuadër të xhiros së parafundit për kualifikimet e Evropianit “France 2016”.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/kryetari-legjendar-ironizon-kombetaren/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala