Kryetari i Partive Popullore Europiane kundërshton veprimet e opozitës në Kosovë

Autori:Gazeta Fjala

Kryetari i Partisë Popullore Europiane, Joseph Daul, ka kundërshtuar veprimet e opozitës kosovare për bllokim të seancave të Kuvendit të Kosovës.

Ai  përmes një postimi në twitter ka thënë se veprimet e opozitës janë jo demokratike dhe të dhunshme.

“E kundërshtoj fuqimisht pengimin jodemokratik dhe të dhunshëm të punës në Parlament nga ana e opozitës në Kosovë”, ka shkruar Daul, transmeton lajmi.net.

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/kryetari-i-partive-popullore-europiane-kundershton-veprimet-e-opozites-ne-kosove/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala