Kryetari i Lipjanit me veturë zyrtare, të dielën, në restorant (Foto)

Autori:Zekirja Shabani

Kryetari i Komunës së Lipjanit edhe në vikend nuk e kursen veturën zyrtare.

Siç edhe shihet në fotografitë e siguruara nga Gazeta Fjala, ai të dielën me veturën, me targa 01Z0313 ka drekuar në restoran “Delfin” në Baice të Lipjanit.

Ligjërisht kryetarëve të komunave u lejohet përdorimi i automjeteve zyrtare vetëm për qëllime zyrtare, por jo edhe për dreka gjatë vikendit./Gazeta Fjala/

imri 3 imri imri2

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/kryetari-i-lipjanit-me-veture-zyrtare-te-dielen-ne-restorant-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala