Kryesia shqyrton mundësinë e përjashtimit të 15 deputetëve opozitarë

Autori:Gazeta Fjala

Sipas raportimit të gazetarëve të KOHËS, që ndodhen në Kuvendin e Kosovës, thonë se Kryesia e Kuvendin është duke diskutuar mbi dy pika.

Pika e parë është shqyrtimi i raportit të policisë mbi substancat e hedhura brenda Kuvendit, ndërsa pika e dytë është për masat që do të ndërmerren brenda Kuvendit, ku mund të përjashtohen 15 deputetë të opozitës, raporton Koha.net.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/kryesia-shqyrton-mundesine-e-perjashtimit-te-15-deputeteve-opozitare/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala