Kryesia përjashton edhe Shukrije Bytyqin dhe Ilir Dedën

Autori:Avdyl Pajaziti

Kryesia e Kuvendit të Republikës së Kosovës, në mbledhjen e sotme, mori vendim për përjashtimin individual ditor të deputetëve të opozitës që kanë rënë ndesh me Rregullorene Kuvendit, me përjashtim të deputetëve Shukrije Bytyqi dhe Ilir Deda.
Kështu njofton zyra për marrëdhënie me media, e Kuvendit. Megjithatë nuk jep më shumë detaje

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/kryesia-perjashton-edhe-shukrije-bytyqin-dhe-ilir-deden/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala