Kryesia mblidhet sot, vendosin për seancën e radhës

Autori:Avdyl Pajaziti

Kryesia e Kuvendit të Kosovës do të mblidhet sot në orën 11:00, për të shqyrtuar pikat e rendit të ditës për seancën e ardhshme.
Këtë e ka konfirmuar për RTK’në, këshilltari i kryetarit të Kuvendit Blerim Latifi.

Kuvendi është bllokuar që disa javë, pas bllokadës që po krijojnë tri partitë opozitar

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/kryesia-mblidhet-sot-vendosin-per-seancen-e-radhes/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala