Kryesia e Kuvendit fillon mbledhjen

Autori:Gazeta Fjala

Anëtarët e Kryesisë së Kuvendit, janë bërë gati të hynë në sallën e tyre (C301).

Ndërsa shefi i GP të PDK-së, Adem Grabovci nëpërmes medieve ka bërë thirrje që anëtarët e opozitës të vinë në mbledhje të Kryesisë së Kuvendit.

Nga kjo mbledhje pritet të caktohet ora e vazhdimit të seancës./Gazeta Fjala/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/kryesia-fillon-mbledhje/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala