Kryesia e Kuvendit një minutë heshtje për viktimat e Parisit (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Kryesia e Kuvendit të Kosovës, e ka nisur mbledhjen e sotme me një minutë heshtje për viktimat e Parisit, të vrarë në sulmet terroriste në fundjavën e kaluar.

Në këtë mbledhje pritet të caktohet data e mbajtjes së seancës plenare të radhës të Kuvendit të Kosovës.

Kryesia e Kuvendit

Pavarësisht kësaj, opozita vazhdon të insistojë në qëndrimin e saj se do të bllokojë këto seanca të thirrura nga shumica parlamentare në Kuvend. /lajmi.net

– See more at: http://lajmi.net/kryesia-e-kuvendit-nje-minute-heshtje-per-viktimat-e-parisit-foto/#sthash.KIXIFbux.dpuf

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/kryesia-e-kuvendit-nje-minute-heshtje-per-viktimat-e-parisit-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala