Kryeparlamentari Veseli takon ambasadorin amerikan Delawie

Autori:Avdyl Pajaziti

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli,  gjatë ditë së sotme do të  zhvillojë një takim njoftues me ambasadorin e ri amerikan në Kosovë, Greg Delawie.

Veseli dhe Delawie do të takohen në Kuvendin e Kosovës në ora 14:15.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/kryeparlamentari-veseli-takon-ambasadorin-amerikan-delawie/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala