Kryeministri sot flet për UNESCO-n

Autori:Avdyl Pajaziti

Edhe pse ditë vikendi kryeministri Isa Mustafa nuk do të pushojë.

Ai ka zgjedhur që sot të mbajë një konferencë për gazetarë ku do të flasë lidhur me anëtarësimin e Kosovës në UNESCO.

Konferenca do të mbahet paradite ndërsa bashkë me kryeministrin do të jetë edhe ministri i Kuklturës, Rinisë dhe Sportit Kujtim Shala.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/kryeministri-sot-flet-per-unesco-n/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala