Kryeministri në sallën e Kuvendit

Autori:Gazeta Fjala

Kryeministri Isa Mustafa ka arritur në sallën e Kuvendit i shoqëruar nga ministrat e LDK’së

Para se të hynte, kryeministri e ministrat kanë kaluar kontrollet njësoj si të gjithë deputetët e Kuvendit.

Ndërkohë, në sallë ende nuk kanë ardhur as deputetët e as ministrat e PDK’së.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/kryeministri-ne-sallen-e-kuvendit/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala