Kryeministri Mustafa gjuhet sërish me vezë

Autori:Gazeta Fjala

Kryeministri Isa Mustafa është gjuajtur me vezë në Podujevë gjersa ishte duke mbajtur fjalim në manifestimin që po mbahet atje për ditën e mjedrës, njofton Klan Kosova.

Njëjtë, sikur herën e parë vezët iu hodhën Mustafës kur filloi të flas.

Sigurimi ka ndërhyrë më pas duke e parandaluar sulmin.

Lidhur me këtë rast, policia ka arrestuar dy persona, njofton Klan Kosova.

 

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/kryeministri-mustafa-gjuhet-serish-me-veze/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala