Kryeministri Mustafa: sjellja e opozitës e papranueshme

Autori:Gazeta Fjala

Kryeministri i Kosoves u është drejtuar deputetëve të pozitës në seancën që po mbahet në një sallë të improvizuara.

Nuk është politike sjellja e tillë e deputetev këto janë veprime të dhunshme dhe duhe të përgjigje.

“Ata që hedhin gaz dhe cenojne shendetin e deputeteve duhet te pergjigjen para ligjit. Presim marrjen e masave, kjo eshte e papranueshme”, tha Mustafa.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/kryeministri-mustafa-e-papranueshme-sjellja-e-opozites/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala