Kryeministri i shqipëtarëve uron për festën e Vitit të Ri (Video)

Autori:Avdyl Pajaziti

Me rastin e ndërrimit të moteve, për të uruar gjithë shqipëtarët e mbarë botën, ka ndarë kohë edhe Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama.

Ai në një video të postuar në rrjetin social Facebook, ka dëshiruar që viti 2016 të sjellë sa më shumë paqe dhe dashuri mes njëri tjetrit.

Gëzuar 2016, thuhet në mbishkrimin e postuar të Kryeministrit Rama, ndërsa për më shumë ndiqeni fjalimin e Kryeministrit të Shqipërisë.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/kryeministri-i-shqipetareve-uron-per-festen-e-vitit-te-ri-video/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala