Kryeministri britanik ushqen qingjin me qumësht (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Kryeministri Aglez, David Cameron është fotografuar duke mbajtur në duar një qingj në Dean Lane Farm të Oksfordshire, gjatë një vizite të tij atje.
Krzeministri Rama u shfaq me një fotografi ku në krahë mbante një qinj, pjesë e ndihmave që ai u çoi banorëve në jug të vendit për shkak të përmbytjeve që shkaktuan shumë dëme në të gjithë zonën, përfshirë edhe ngordhjen e shumë bagëtive.

Devid Kamerun, duket se e ka kopjuar kryeministrin tonë edhe në veshje, teksa ai është parë i veshur me xhinse njësoj si Rama. Por, ndryshe nga Rama i cili shkoi ne atë zone dhe u shfaq në foto me një qingj, të cilin do t’ja dhuronte banorëve, kryeministri Anglez u pa duke e ushqyer qingjin që mbante në krahë. – See more at: http://shqiptarja.com/news.php?IDNotizia=283635#sthash.rrluIA7u.dpuf

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/kryeministri-britanik-ushqen-qingjin-me-qumesht-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala