Kryeministër urime ditëlindja!

Autori:Avdyl Pajaziti

Për kryeministrin e Kosovës, Isa Mustafa sot është një ditë e veçantë. Ai sot ka ditëlindjen, dhe ka mbush plotë 64 vjet.

Të parit të ekzekutivit kanë filluar ti shkojnë urime edhe nga stafi i tij.

Një të tillë e ka bërë publike në profilin e saj në Facebook edhe shefja e kabinetit Vlora Dumushi.

Isa Mustafa që është aktualisht edhe kryetar i LDK’së  ka lindur më 15 maj 1951 në Prapashticë./Gazeta Fjala/.

11206940_10155652037030393_4321789689811515205_n

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/kryeminister-urime-ditelindja/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala