Krimb në produketet që shet ETC

Autori:Gazeta Fjala

Rrejti i marketeve ETC pronë e deputetit të PDK-së Ramiz Kelmendit, vazhdon me mashtrimin e konsumatorëve. Ajo u ka shitur produkte të prishura pavarësisht se në to shkruan se kanë ende afat raporton Gazeta Fjala.

Në pikën e shitjes së ETC-së në Gjilan konusmatori ka raportuar se ka blerë Jaffa keksa në të cilët ka gjetur një krimb.

Lexuesit e Gazetës Fjala kanë dërguar foto në të cilat shihen një jogurt i prishur pavarësisht se datën e skadimit e ka 4 prill 2016.

Shih fotot e produkteve, të dërguara nga lexuesit. Gazeta Fjala para dy ditësh raportoi edhe për mashtrime tjera që u janë bërë konsumatorëve në këtë rrjet të marketeve.

 

etc gjil etc gjilan etc jaffa etcc jogurt jogurttt

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/krimb-ne-produkete-qe-shet-etc/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala