Krerët shtetërorë flasin për sfidat e korrupsionit

Autori:Avdyl Pajaziti

Ka filluar takimi i drejtuar nga presidentja Atifete Jahjaga me temën “Sfidat në parandalimin dhe luftimin e korrupsionit”,raporton Indeksonline.

Takimi po zhvillohet me pjesëmarrje të Këshillit Kombëtar Kundër Korrupsionit.

Ndryshe, tema për korrupsionin, është ajo që i preokupon më së shumti institucionet e Kosovës. Madje, si problem të madh, korrupsionin para disa ditësh e pati vlerësuar edhe ambasadori britanik në Kosovë, Ruari O`Connell./Indeksonline/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/kreret-shteterore-flasin-per-sfidat-e-korrupsionit/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala