Krerët e shtetit mungojnë në zbulimin e shatorës së Ismail Qemalit

Autori:Zekirja Shabani

Shtatorja e Ismail Qemalit erdhi në Prishtinë, po aty nuk janë përfaqësuesit më lartë të shëtitë të Kosovës. I pranishëm në këtë ceremoni është Kryeministri  i Shqipërisë Edi Rama.

Kjo ceremonia po zhvillohet nën patronatin e Kryetarit të Komunës së Prishtinës Shpend Ahmetit.

Presidentja e Kosovës Artifete Jahjaga ndodhet në Jordani. Ndërsa Kryeministri Mustafa dhe Ministri i Jashtëm Hashim Thaçi nuk janë të pranishem . E as Kryeparlamentari Kadri Veseli, i cili ndodhet në Shqipëri.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/kreret-e-shtetit-mungojne-ne-zbulimin-e-shatores-se-ismail-qemailt/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala