Krerët e AAK në homazhe për Begun (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Të gjithë deputetët e AAK-së janë në Gllogjan duke marrur pjesë në komemoracionin për rënien e Beg Rizajt.

Donika Kada- Bujupi, shefe e grupit parlamentar të AAK-së, Daut Haradinaj deputet, Lahi Brahimaj deputet, Blerim Kuçi ish kryetar i komunës së Suharekës, Smajl Latifi ish kryetar i komunës së Rahovecit dhe shumë anëtarë të tjerë të kësaj partie.
Varrimi i Beg Rizajt do të bëhet në Gllogjan në varrezat e dëshmorëve në ora 16./Indeksonline/

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/kreret-e-aak-ne-homazhe-per-begun-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala