Krejt Rajoni i Ferizajt 3 orë pa rrymë

Autori:Avdyl Pajaziti

KEDS ka njoftuar se i tërë rajoni i Ferizajt të dielën nuk do të ketë energji elektrike nga ora 11:00 deri në orën 14:00.

“Gjatë kësaj kohe pa energji do të mbesin qytetet e Ferizaj, Kaçanikut dhe Shtërpcës me të gjitha fshatrat përreth”, thuhet në njoftimin e KEDS-it. Sipas kësaj kompanie, shkyçja është e planifikuar dhe bëhet me qëllim të mirëmbajtjes së rrjetit elektrik.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/krejt-rajoni-i-ferizajt-3-ore-pa-rryme/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala