Krasniqi: S’ka polici që mund ta arrestojë Albin Kurtin

Autori:Avdyl Pajaziti

“Policia paralajmëroi që do ta arrestojë Albin Kurtin edhe në protestë. A thu të ketë ndonjë polici që ka guxim ta arrestojë Albinin, në mesin e mbi 30 mijë protestuesve”, ka shkruar në Facebook, Frashër Krasniqi, zëdhënësi i Lëvizjes Vetëvendosje.

frasher krasniqi

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/krasniqi-ska-polici-qe-mund-ta-arrestoje-albin-kurtin/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala