KQZ vendos: Zogaj në vend të Remit

Autori:Avdyl Pajaziti

KQZ në mbledhjen e sotme ka vendosur që në vend të Muharrem Mustafës – Remit, deputet nga radhët e PDK-së të jetë Bislim Zogaj.

Muharrem Mustafa – Remi, për shkaqe procedurale-juridike është dashur ta dorëzojë mandatin e deputetit, raporton Koha.net.

KQZ për këtë rast ka vendosur sipas ligjit.

Në mbledhjen e KQZ-së, anëtari i LDK-së Florian Dushi ka thënë se “pos rekomandimit për zëvendësim deputetësh duhet të sillen edhe informacionet të tjera për të qenë dokumentacioni i plotë”.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/kqz-vendos-zogaj-ne-vend-te-remit/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala