Kosovarët i lodhi janari (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Dhënia e pagave qysh para festës së Krishtlindjeve ka bërë që të bie ndjeshëm fuqia blerëse gjatë muajit janar. Kështu dukej parkingu i ETC-së në Prishtinë rreth orës 18:00, kohë e cila në ditët e zakonshme është plot, pra më e frekuentuara për blerje.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/kosovaret-i-lodhi-janari-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala