Kosova tërheq punëtorë të huaj (Video)

Autori:Avdyl Pajaziti

Kosovarët e lanë vendin për në Evropë, për të gjetur punë e një jetë më të dinjitetshme.

Shumë shtetas të huaj, kryesisht nga Turqia kanë gjetur pikërisht Kosovën për të bërë biznes e për të punuar.

Por ka edhe qytetar anglez qe kane hapur biznese në Kosovë.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/kosova-terheq-punetore-te-huaj-video/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala