Kordoni i sigurimit futet në sallën e kuvendit

Autori:Gazeta Fjala

Pas hyrjes së sigurimit në sallën  e Kuvendit, ka filluar edhe largimi i disa deputeteve.

Glauk Konjufca e Shqipe Pantina, u larguan fillimisht nga sigurimi.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/kordoni-i-sigurimit-futet-ne-sallen-e-kuvendit/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala