Kontrolle të rrepta në Vërmicë

Autori:Avdyl Pajaziti

Në pikën kufitare mes Kosovës dhe Shqipërisë në Vërmicë po bëhen kontrolle të rrepta nga autoritetet shqiptare për të gjithë ata që po hyjnë në këtë vend nga Kosova, njofton Klan Kosova.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/kontrolle-te-rrepta-ne-vermice/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala