Kontejnerët e zbrazur, bërllogu në tokë!

Autori:Zekirja Shabani

Në mes të banesave të lagjes “Lakrisht”, kontejnerët më shumë janë për dekor se që shfrytëzohen nga banorët për ti hedhur mbeturinat.  Siç edhe shihet në fotografi, mbeturinat janë hedhur në tokë nga banorët e kësaj lagje, në vend se të hidheshin aty ku e kan vendin. /Gazeta Fjala/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/kontejneret-e-zbrazur-berllogu-ne-toke/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala