Kontejnerët e rijnë nuk kryejnë punë (foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Kontejnerët që mendohej se ishin zgjidhje për “varrosjen” e mbeturinave në kryeqytet, duket se nuk po kryejnë punë.

Pranë tyre janë vendosur edhe kontejnerë klasik të cilët ishte thënë se do të nxirren nga përdorimi.

Kështu në shumë hapësira pamja e kryeqytetit mbetet e shëmtuar.

 

11304248_10206769754791337_2119435584_n

11414473_10206769754671334_143094833_n

11418267_10206769754991342_1014843484_n 11421513_10206769755591357_1699995207_n

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/kontejneret-e-rijne-nuk-kryejne-pune-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala