Konjufca, Haradinaj e Bujupi kërkojnë largimin e forcave nga Kuvendi

Autori:Avdyl Pajaziti

Deputeti Konjufca së bashku me Kryetarin e Aleancës, Ramush Haradinaj dhe Donika Kada Bujupi kanë thënë se duhet të hiqen të gjitha forcat policore, pasi që sipas tyre,  deputetët duhet të votojnë pa shantazh, dhe nuk kanë nevojë të ruhen nga ta sepse të dy palët janë bij’ të Kosovës.

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/konjufca-haradinaj-e-bujupi-kerkojne-largimin-e-forcave-nga-kuvendi/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala