Konjufca: E votojmë MSA-në nëse votohen 5 pika që duhet të ndryshuar

Autori:Avdyl Pajaziti

Deputeti i VV-së, Glauk Konjufca, ka thënë se do ta votojnë MSA-në nëse ndryshohen 5 pika që i ka kërkuar opozita.
“Ne do ta votojmë MSA-në nëse votohen 5 pika të cilat në mendojnë se duhet të ndryshuar”, ka thënë Konjufca.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/konjufca-e-votojme-msa-ne-nese-votohen-5-pika-qe-duhet-te-ndryshuar/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala