Konjufca e quan show mediatik konferencën e Veselit

Autori:Gazeta Fjala

Pas Veselit konferencë për medie mbajtën edhe kryetarë e grupeve parlamentare të opozitës.

Kështu Donika Kada –Bujupi tha se bllokada e Kuvendit do të vazhdojë deri në tërheqjen e nënshkrimit të Marrëveshjeve të Brukselit, transmeton Koha.net.

Në këtë frymë foli edhe Glauk Konjufca i Vetëvendosjes i cili konferencën e kryetari të Parlamentit Kadri Veseli e quajti show mediatik.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/konjufca-e-quan-show-mediatik-konferencen-e-veselit/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala