Konjufca: Do ta bllokojmë edhe seancën e sotme

Autori:Avdyl Pajaziti

Glauk Konjufca shef i grupit parlamentar të Lëvizjes Vetëvendosje ka thënë se Opozita do ta bllokojë edhe seancën e sotme të Kuvendit të Kosovës.

Sipas tij, mbajtja e seancës do të pamundësohet nga bllokimi i foltores e deri te metodat e tjera të cilat siç tha ai “i kemi përdorur edhe më parë”, njofton Klan Kosova.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/konjufca-do-ta-bllokojme-edhe-seancen-e-sotme/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala