Konjfuca thotë: “Kemi të bëjmë me diktaturë qeveritare”

Autori:Avdyl Pajaziti

Votimi kundër futjes si pikë të parë të ditës mocionin përmbajtjesor për krimet e Serbisë në Kosovë dhe votimi për Specialen, Glauk Konjufca e ka quajtur diktaturë qeveritare.

Ai tha gjithashtu se Serbia ishte ajo që sulmoi Kosovën, ndërsa Kosova ishte duke u mbrojtur, dhe me votimin për Specialen deputetët kanë vendosur të gjykojnë të mbrojturit e jo ata që sulmuan./GazetaFjala/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/konjfuca-thote-se-kemi-te-bejme-me-diktature-qeveritare/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala