Koncerti i VV me pak shikues [Foto]

Autori:Avdyl Pajaziti

Lëvizja Vetvendosje sot ka shënuar 10vjetorin e themelimit dhe me këtë rast po mban një koncert në sheshin e kryeqytetit “Zahir Pajaziti”. Por, si duket qytetarët nuk vendosën të prezentojnë në festën e tyre.

received_10152978046943479received_10152978046983479received_10152978046923479

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/koncerti-i-vv-me-pak-shikues-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala