Komuna e Prishtinës mban mbledhje urgjente për buxhetin

Autori:Avdyl Pajaziti

Kuvendi Komunal i Prishtinës ka thirrur për sot, në orën 14:00, mbledhje urgjente, njoftoi Zyra për Marrëdhënie me Publikun e Komunës.

Pikë e vetme e rendit të ditës për këtë mbledhje, sipas njoftimit, do të jetë “Propozimvendimi për buxhetin e vitit 2015”.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/komuna-e-prishtines-mban-mbledhje-urgjente-per-buxhetin/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala