Komuna e Prishtinës feston, por nuk pastron (Foto)

Autori:Gazeta Fjala

Komuna e Prishtinës për çdo fundvit  përkujeset që qytetarëve të saj tu ofrojë spektakel gjatë natës së ndrrimit të motmoteve. Edhe gjatë këtij viti kjo komunë  në orën 24:00 ka hedh fishekzjarre nga  platoja e hotelit Grand të Prishtinës, raporton Gazeta Fjala.

E ka më shumë se dhjetë ditë kur mbi këtë plato qëndrojnë një sasi e madhe e mjeteve pirtoteknike të cilat janë shpërthyer në natën e Vitit të Ri. Përkundër kësaj komuna nuk ka ndërmarrë asnjë hap që të bëjë pastirmin e asaj pjese, raporton Gazeta Fjala.

7

 

6 5 4 3 7 2 1

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/komuna-e-prishtines-feston-por-nuk-pastron-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala