Komuna e Prishtinë nuk mbanë seancë, Ahmeti te kuvendi

Autori:Gazeta Fjala

Pasiqë është ndërprerë seanca e kuvendit komunal të Prishtinë, Kryetari Shpend Ahmeti i është bashkuar protestuesve para kuvendit.

Ahmeti tha se nuk mund të qendrojë indifirent ndaj ngjarjeve .

“Nuk do të ketë lekundje nga këto qëndrime, janë dy maareveshje tepër të dëmshme për popullin deputet e kanë për detyrë me mbrojtë vendin dhe popullin”, tha Ahmeti transmeton Gazeta Fjala.

ahmeti

 

Shpendi ne proteste

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/komuna-e-prishtine-nuk-mbane-seance-ahmeti-te-kuvendi/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala