Kompjuterët e pa shfrytëzuar të Fakultetit Ekonomik (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Kanë kaluar pothuajse disa vite që Fakulteti Ekonomik ishte pajisur me ca kompjuter për nevoja të studentëve të tij.

Këta kompjuterë ishin vendosur në korridor të fakultetit në katin e 2-të, në mënyrë që studentët të kenë qasje në internet dhe të informohen rreth shpalljeve dhe rezultateve që kanë të bëjnë me studimet e tyre, raporton Gazeta Fjala.

Mirëpo këta kompjuterë nuk janë funksional pothuajse prej kohës që ata janë vendosur aty , kështu ata po vazhdojnë të qëndrojnë të fikur dhe të pa shfrytëzueshëm në korridor të objektit të këtij fakulteti.

Gazeta Fjala sjell disa fotografi të gjendjes së këtyre kompjuterëve.

ek1

ekk3

ekk2

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/kompjuteret-e-pa-shfrytezuar-te-fakultetit-ekonomik-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala