Kompania “Pastrimi” nuk e kryejnë punën e tyre [Foto]

Autori:Avdyl Pajaziti

Mbeturinat vazhdojnë të na mbulojnë edhe pse kompanitë e pastrimit janë aktive.

Në lagjen “Kolovica”, mbeturinat kanë bllokuar trotuarin, dhe po përbëjnë rrezik për kalimtarët për shkak të erës së keqe, dhe po ashtu është shfaqur rreziku nga qenët endacak. /GazetaFjala/

11329567_10206753848593692_1415550644_n 11304482_10206753848153681_467914071_n 11303706_10206753848353686_1678695154_n 11103879_10206753848513690_1716561517_n

 

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/kompania-pastrimi-nuk-e-kryejne-punen-e-tyre-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala