Komisioni shqyrton sot projektligjin për Buxhetin

Autori:Avdyl Pajaziti

Komisioni për Buxhet dhe Financa, do të mbajë sot mbledhjen e radhës me vetëm një pikë të rendit të ditës.

Ky komision, do të shqyrtoj sot Projektligjin për Buxhetin.

Mbledhja do të mbahet në Kuvendin e Kosovës.

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/komisioni-shqyrton-sot-projektligjin-per-buxhetin/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala